Televizyon Haber - Tv haberiniz
Ripple coin yorum 2022 Ripple coin geleceği

Ripple coin yorum 2022 Ripple coin geleceği

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 19 Şubat 2022

Ripple coin yorumları 2022 yılında oldukça fazla takip edilen konular arasında. Ripple coin  %5 civarında değer kazanmasıyla birlikte fiyatı da $0.8186 dolar seviyelerine geldi. Bu yazımızda sizler için Ripple coin geleceği ve yorumlarını bir araya getirdik. Hadi başlayalım. 

Ripple coin yorum 2022

Ripple fiyatı 0.725420 €. Fiyat 3.233.397.417 € işlem hacminde son 24 saat içinde +0.03930697 € değişti. Ripple’ın piyasa sıralaması, 34.872.276.838 €’luk piyasa değerine göre 6’dır. Ripple, dolaşımdaki 47.949.281.138 XRP arzına sahiptir. Kaydedilen en yüksek Ripple fiyatı 2,82 €. Ve kaydedilen en düşük XRP fiyatı 0,00 €.

xrp grafik analizi

Ripple Labs – organizasyon, RippleNet – teknoloji ve XRP – Ripple’ın jetonu arasındaki farkı bilmemiz gerekiyor. Kuruluş, Ripple Labs, farklı bankalar tarafından verilen IOU’lar veya Ripple’ın kripto para birimi olan XRP’ler tarafından desteklenen teknoloji olan RippleNet’in kullanımıyla finans sektörünün uluslararası bankacılık sorunlarını bozmayı amaçlıyor.

XRP’nin bir “aldatmaca” veya bir “pompala ve boşalt” planı olduğu hakkında önemli bir konuşma yapıldı ve bu, Ripple Labs’in XRP’nin değerini artırmak için gölgeli planlar veya uygulamalar üstlendiğini ve sonunda paylarını sattığını ve sonunda onun payını sattığını suçladı. değersiz.

Bununla birlikte, bu iddiaların çoğu uzun zaman öncesine aittir ve bunu destekleyecek çok az kanıta sahiptir. Bu makalelerden bazıları, olumsuz bir fiyat hareketine doğrudan bir yanıt olarak yazılmış gibi görünüyordu, bu yüzden bu fikir parçalarını biraz tuzla alın.

Ripple’ın bankalara işlem işleme yazılımı sağladığı bir işletme var. XRP olmadan ve herhangi bir blockchain teknolojisi olmadan çalışabilir. Ödeme ilerlemesini izlemek için uçtan uca mesajlaşmayı kullandığından, gerekli tüm uyumluluk bilgilerinin ilk etapta işlemde olmasını sağladığından, ücretleri önceden tam olarak bildiğinden ve hızlı, güvenilir teslimat onayı sağladığından uluslararası ödemeleri iyileştirir. Bu, gerçek para şimdi olduğu gibi hareket etse bile bankaların kullanacakları kadar büyük bir gelişme.

Ripple, yerel bir varlık olan XRP ile halka açık bir blok zinciri oluşturdu. Çeşitli güzel özelliklere sahiptir — dağıtılmış değişim, iyi yönetişim, hızlı işlemler, yüksek işlem hacmi, yerel çoklu imza, anahtar döndürme, ödeme kanalları vb.

Bankaların blok zinciri kullanmasını sağlamanın zor kısmı blok zinciri değil, diğer her şey. Yönetişim, uyumluluk, bankacılık sistemleriyle entegrasyon vb. Yazılımımız tüm bunları yapıyor, bu nedenle XRP üzerinden bir ödeme yönlendirmek bir kuruş daha ucuzsa, banka bunu alabilir. O zaman önemli olan bir yerde XRP’yi daha ucuz hale getirmeliyiz.

xrp fiyat analizi

Ripple coin geleceği 2022

Ripple, zaten verimli oldukları için USD->EUR gibi en büyük koridorları erken hedeflemeyecek. Erken hedefler verimsiz, ancak oldukça yüksek hacimli koridor olacaktır. Örneğin, EUR->INR. Piyasa yapıcılar (döviz tüccarları) genellikle çok küçük kar marjlarına sahiptir, bu nedenle iyi EUR<->XRP ve XRP<->INR teklifleri vermek için küçük bir teşvik bile bankaların muhabir bankacılık sistemi aracılığıyla elde ettiklerini yenebilir.

Bir koridor elde ettiğimizde, diğer ülkeleri koridorun her iki ucuna asarak XRP’nin erişimini genişletiyoruz.

Diyelim ki Apple gibi büyük bir nakit yığını olan bir şirketsiniz. Diğer varlıkları ucuza almak istiyorsanız, satan kişilerin istediği varlığı elinizde tutmanız gerekir. Koridorlarımızdan herhangi birine giriyorlarsa, XRP isteyecekler, bu yüzden onu tutmak isteyeceksiniz.

Ripple, XRP’yi uluslararası ödemelerde bir araç varlığı olarak kullanmada başarılı olursa, Uber ve AirBNB gibi (dünyanın her yerinde ödeme yapan ve bunları mümkün olduğunca hızlı ve ucuza yapmak isteyen) yeni şirketler, XRP talebini önemli ölçüde artırabilir.

XRP’yi piyasa maliyetinin altında satın alabilirler. USD ile satın almak istediklerini söylüyorlar. Sadece birisinin USD sağlayan XRP ile köprülenmiş bir ödeme yapmasını bekliyorlar. Teslimat için USD sağlayabilir ve ödemenin diğer tarafından XRP’yi alabilirler. Başkasına likidite sağladıkları için piyasa fiyatının altında ödeme yapacaklar.

XRP’den finanse edilen ödemeleri kabaca yarı maliyetle yapabilirler. XRP tarafından köprülenen bir koridora ödeme yapmak istediklerini söyleyin. Zaten XRP’ye sahip oldukları için, ödemenin “XRP’ye” olan yarısının maliyetinden tasarruf edebilirler.

Bu, bu iki operasyonun zamanlamasını uyarlamaya yetecek kadar XRP yığını tutarak paradan tasarruf edecekleri ve XRP talebine katkıda bulunacakları anlamına geliyor. Bu güçlerin XRP fiyatını artırması beklenebilir. Aynı mantık, dünyanın her yerinde ödeme yapan her türlü şirket için geçerli olabilir.

En azından, Ripple bunun üzerine bahse giriyor. Ne de olsa bunu yapmamızın nedeni, XRP stoğumuzdan çıkarabileceğimiz değeri artırmak için XRP’ye olan talebi artırmaktır.

Ripple coin geleceği 2022

Ripple fiyat analizi 2022

Haziran 2019’un ikinci haftası ve Ripple hala 0,4000 doların üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Aynı zamanda, yükseliş 0,4100 doların altında sınırlandı. Desteğin 0,3750 dolar seviyesindeki son düzeltmesi, 0,4055 dolar civarında haftalık zirvelerde durdu.

Genel olarak, eğilim yükseliş yönünde ancak Ripple, onu 0,5000 dolara doğru bir yörüngede gönderebilecek bir katalizörden yoksun. Bu arada, RSI yukarı doğru eğimliyken teknik göstergeler bozulmadan kaldı. Fiyat şu anda kısa zaman çizelgesi grafiğindeki hareketli ortalamaların altında. Bununla birlikte, 50 SMA ve 100 SMA’nın üzerinde bir düzeltme, boğaların Haziran sonuna doğru toparlanmaya olan güvenini artıracaktır.

Dalgalanma boğaları, onları geri tutan derin uykudan çıktı. Bitcoin ve Ethereum gibi diğer büyük kripto para birimleriyle birlikte XRP/USD ticaret çifti, yukarıdaki fiyat tahmininde bahsettiğimiz engellerin üzerine çıktı. O zamanlar 0,4 dolar fiyat için güçlü bir engeldi. Ayrıca, Ripple 0,2800 ila 0,4000 dolar arasında sıkışıp kaldı.

Bununla birlikte, piyasadaki varlıkların çoğu gibi, XRP de son birkaç hafta içinde özellikle Mayıs 2019’da büyük destek gördü. Fiyat 0,5000$’da işlem görmeye yaklaştı ancak mevcut değer olan 0,4137$’a yükselmeden önce 0,3500$’a düzeltildi.

2019 tahmini XRP için hala 1.0 dolarda duruyor, ancak 31 Aralık 2019’a kadar Ripple ticaretini 1.5 dolara kadar görmek sürpriz olmayacak. Ripple kendisini SWIFT ve ürünlerinin doğrudan rakibi olarak görüyor; RippleNet ve xRapid, önümüzdeki iki yıl içinde büyüme için ivme yaratacak.

Ripple’ın her hafta iki müşteriyi RippleNet ağına imzaladığı söyleniyor. Bu genişleme, talebi sürekli olarak arttırmakta ve bu da fiyat üzerinde dalgalanma etkisine neden olacaktır. Yatırımcılar, 2020’nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak Ripple ticaretini dört gözle bekleyebilirler. Tahminlerimde olabildiğince gerçekçi olmaya çalışıyorum, bu nedenle 31 Aralık 2020’ye kadar XRP/USD için 4.0$ mümkün.

0.28, XRP hız treninin sonraki durakları olan 0.24 ve hatta 0.19 IMHO’dan daha iyi bir fiyattır.

Sahip olmadığım herhangi bir XRP’ye sahip olsaydım, yalnızca XRP’nin kriptodaki diğer en iyi madeni paralardan daha düşük performans göstermesini beklemekle kalmayıp, BTC’nin bir başka destek testinde bir hız trenine biniyor olabileceğini düşündüğüm için 0.28’den satardım. 30k’da.

Ancak tavsiyemi yetkili olarak kabul etmeyin. Ben bir finansal danışman değilim ve yatırım kaydım o kadar da iyi değil. BTC aldığımda neredeyse her zaman düşüşten hemen önce yapmışımdır. Zamanlamam genellikle terstir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi ödevinizi yapın.

XRP coin kimin?

XRP’nin tarihi, internet sitesi tasarımcısı ve geliştiricisi Ryan Fugger’ın OpenCoin isimli bir tediye mecrasını ilk kez hayal ettiği 2004 yılına kadar uzanmaktadır. Bundan tam 10 sene önce proje Jed McCaleb ve Chris Larson tarafından ele alındı ​​ve firması bir sonraki sene Ripple tekrardan markalaşmaya gitti.

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat