Televizyon Haber - Tv haberiniz
Red pass iletişim nedir, nasıl kullanılır? Bedava internet!

Red pass iletişim nedir, nasıl kullanılır? Bedava internet!

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 05 Ocak 2022

Red pass iletişim nedir, nasıl kullanılır? Sınırsız İletişim, Vodafone‘un iletişim içerik sağlayıcıları ile yaptığı anlaşmalar uyarınca oluşturulmuş bir paket olup, Vodafone, içeriğini ve maliyetlerini her zaman güncelleme veya iyileştirme hakkını saklı tutar. Red pass iletişim ile alakalı tüm soruların yanıtları ve bedava internet  konulu videoyu mutlaka izlemelisiniz. 

 Vodafone Red Pass İletişim Nedir?

Red pass iletişim ne demek? WhatsApp, Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger, Sınırsız İletişim Paketiniz varsa internetinizi kullanmaz. Dilediğiniz kadar kullanmakta özgürsünüz. Bu, özelleştirilebilen ve geliştirilebilen bir pakettir.

Bu paketin geçerlilik süresi, kişilerin onay mesajını almasıyla başlar. Bu paket yalnızca Türkiye’de geçerlidir.

Vodafone Pass İletişim Paketi Fiyatları

Vodafone Pass İletişim Paketi‘nin Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerinde ücretsiz olduğu pakette tanımlanmıştır.

Diğer Vodafone Red Tarifeleri: Tarifelere ek olarak her ay sadece 6 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Diğer Vodafone Faturalı Tarifeler halihazırda Vodafone Red sahibi değilseniz, mevcut tarifenize ek olarak aylık sadece 9 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Pass İletişim Paketi Nasıl Yapılır?

 

Vodafone Red Tarifeleri, 3636’ya İLETİSİMPASS yazıp SMS göndererek Vodafone Pass İletişim Paketi’nden yararlanmaya başlayabilir.

 

Vodafone Faturalı Tarifeler, IPASS yazıp 3636’ya SMS göndererek Vodafone Pass İletişim Paketi’nden yararlanmaya başlayabilir.

 Vodafone Video Pass Nedir?

Her hafta Vodafone faturalı ve faturasız müşteriler hediye çarkı kampanyasına katılarak çeşitli ödüllerden birini kazanabilir. Pass paketi en çok sunulan hediyedir. Peki, Vodafone hediye çarkı pass paketi tam olarak nedir, ne işe yarar ve nerelerde kullanılabilir?

Çark kampanyasına katılan müşterilere sunulan en yaygın hediyelerden biri de Vodafone hediye çark pass paketidir. Örneğin 1 günlük Youtube pass geldiğinde Youtube uygulamasında 24 saat sınırsız internet kullanma şansını yakalamış oluyorsunuz.

Hediye çarkı, ister faturalı ister ön ödemeli tüm Vodafone müşterilerine sonuna açıktır. Müşteriler, her hafta çeşitli ödüller kazanma şansı için hediye çarkını haftada bir kez döndürme fırsatı elde eder.

Hediye çarkında müşterilere verilen ödüller arasında pass paketi de bulunmaktadır. Bu paket, son zamanlarda alıcıların ilgisini oldukça fazla çeken sürpriz hediyelerden biridir. Bireyler bu paketi iletişim paketi, video paketi veya sosyal paket şeklinde alabilirler. Müşteriler, bu çeşitli formlar sayesinde çeşitli zaman dilimlerinde kendilerine tanınan bir kullanım hakkına sahiptir.

Pass Paketi Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Hediye çarkı, ister faturalı ister ön ödemeli tüm Vodafone müşterilerine açıktır. Müşteriler, her hafta çeşitli ödüller kazanma şansı için hediye çarkını haftada bir kez döndürme fırsatı elde eder.

Hediye çarkında müşterilere verilen hediyeler arasında pass paketi bulunmaktadır. Bu paket, son zamanlarda alıcıların ilgisini çeken sürpriz hediyelerden biridir. Bireyler bu paketi iletişim paketi, video paketi veya sosyal paket şeklinde alabilirler. Müşteriler, bu çeşitli formlar sayesinde çeşitli zaman dilimlerinde kendilerine tanınan sonsuz bir kullanım hakkına sahiptir.

Red pass iletişim nedir, nasıl kullanılır?
Red pass iletişim nedir, nasıl kullanılır?

Vodafone, kullanıcılarına Whatsapp, Bip, Facebook, Yaay, Telegram ve Signal’ı içeren iletişim pass paket hizmeti veriyor. Messenger gibi programlarda da kullanılabilirler. Müşteriler bu noktada aşağıdaki bilgilerden mutlaka haberdar olmalıdır.

Video pass paketi Red20, Redli Yaz Video, Red 35, Redli 20 Plus, Red 40 GB gibi tarifelerle ücretsiz, Vodafone müşterileri ise tüm vergiler dahil aylık 32 TL’ye kolay ve hızlı bir şekilde alabiliyor. Bu paket için bu bedeli ödeyenler onay bildirimini beklemelidir.

Bu paketten yararlanmak isteyen müşteriler hemen kullanabilir, ancak paketten çıkmak isteyen müşteriler dönem sonunu beklemek zorundadır. Kişiler dönem sonunda arzu ettikleri hizmeti kullanabileceklerdir.

 

Vodafone Red Pass Müzik Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Spotify, Carnival, Power App ve Radyo Fenomen Uygulamalarını Vodafone Pass Müzik Paketi ile ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Pass Müzik Paketi Fiyatları Nedir?

Vodafone Pass Müzik Paketi SSS fiyatına dahildir ve ücretsizdir.

Diğer Vodafone Red Tarifeleri: Tarifeleri her ay sadece 6 TL’ye satın alınabiliyor.

Diğer Vodafone Faturalı Tarifeler: Halihazırda Vodafone Red müşterisi değilseniz, ayda sadece 9 TL’ye tarifeye kaydolabilirsiniz.

Vodafone Pass Müzik Paketi Nasıl Yapılır?

Red Pass Müzik Nasıl Kullanılır diye baktığımızda Vodafone Red Tarife müşterileri, MUZIKPASS yazıp 3636’ya Vodafone Pass Müzik Paketi‘nden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone Faturalı Tarifeler, PASSM yazıp 3636’ya SMS göndererek Vodafone Pass Müzik Paketi’nden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone resmi web sitesi: www.vodafone.com.tr

Vodafone resmi müşteri hizmetleri telefon numarası: Vodafone hattınızdan 542’yi arayın; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı tuşlayın; yurt dışından ise 00 90 (542) 542 00 00’ı arayın.

 

 

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat