Televizyon Haber - Tv haberiniz
POWER coin yorum 2022 ve analizler ve POWER coin geleceği

POWER coin yorum 2022 ve analizler ve POWER coin geleceği

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 19 Şubat 2022

POWER coin yorum 2022 ve geleceği ile alakalı merak edilenler yazımızda sizlerle. POWER coin özellikle Binance ve Coinbase listelemeleriyle grafiklerinde de yükseliş trendi başlamıştır. Ancak Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerilimin sonucunda POWER coin fiyatı da %2.5’lik düşüşle $0.5536 dolara gerilemiştir.

POWR projesi ve ekibinin sağlam adımlarıyla ilerleyen dönemlerde çok çok farklı seviyelerde görülebilir. Powerledger yorum ve grafik hareketlerini baz alan bir çok yabancı analistlerin derlemelerine de yer verdik. Hadi başlayalım

POWR coin geleceği

Power coin yorum 2022

Elbette, gelecekteki Power Ledger değerini belirlemede bir dizi farklı faktör rol oynayabileceğinden, herhangi bir mutlak kesinlikle fiyat tahminleri yapmak imkansızdır. Ancak, gelecekte daha fazla kişi veya enerji sağlayıcısı Power Ledger platformunu kullanmayı seçerse ve Power Ledger kullanıcılarının sayısı artarsa, POWER belirtecine olan talep artacaktır. Buna bağlı olarak, POWR fiyatı da bir artış görebilir.

Power Ledger fiyatı, standart bir global Power Ledger fiyatı olmadığı için tamamen alım satıma dayalıdır, dolayısıyla kimse bunun “olması gereken” maliyetini bilemez. Her borsa için işlem hacmi ve likidite farklıdır ve bu farklılıklar fiyatı etkileyen şeydir.

Dünya hükümetleri iklim değişikliği tehdidine yanıt vermeye çalışırken, karbon ve yenilenebilir enerji kredileri gibi çevresel ürünlerin değişimi gelişen bir endüstri haline geldi. Aynı zamanda, giderek daha fazla insan, bireysel güneş panelleri ve ortak ev depolama pilleri gibi topluluk enerji projeleri aracılığıyla kendi elektriğini üretmeyi umuyor.

Bunların hepsi, Power Ledger geliştiricilerinin, enerji alışverişini güvenli ve şeffaf bir şekilde merkezileştirmek ve demokratikleştirmek için blok zincirlerin gücünden yararlanmayı umduğu kesişen noktalardır.

Ayrıca, küresel enerji piyasalarının neredeyse akıl almaz büyüklükte olduğunu ve her gün milyarlarca işlem yapıldığını unutmamak gerekir. Power Ledger’ın halihazırda umut verici bir şekilde benimsenmesi devam ediyorsa, bu enerji ticaret platformu, büyümeyi son derece teşvik etme potansiyeline sahiptir.

Powe coin geleceği 2022

Mevcut Power Ledger fiyatı 0.49408956 €’dur. Fiyat 34.639.303 € işlem hacminde son 24 saat içinde +0.00158616 € değişti. Power Ledger’ın piyasa sıralaması, 215.590.513 € piyasa değerine göre 237’dir. Power Ledger, 429.712.892 POWR dolaşım kaynağına sahiptir. Kaydedilen en yüksek Power Ledger fiyatı 1.57 €’dur. Ve kaydedilen en düşük POWR fiyatı 0.03 €’dur.

Power Ledger fiyat geçmişi, borsa ile aynı tekniklerin çoğuyla analiz edilebilir. Teknik analiz, önceki fiyat hareketlerini anlamak için fiyat çizelgelerini incelerken çeşitli göstergelerin kullanılmasını içerir. POWER ile, diğer birçok ticarete konu varlıkta olduğu gibi, çok sayıda tüccar borsalarda paralarını alıp sattığından, büyük fiyat dalgalanmalarına genellikle ticaret hacmindeki ani yükselmeler eşlik eder.

Temel analiz ise, bir şirketin finansmanına ve faaliyetlerine ve ayrıca daha geniş pazar ve ekonominin durumuna bakar. 2016’da geliştirildiğinden beri Power Ledger platformu iyi bir ilerleme kaydetti ve 9 ülkede 20’den fazla projede gerçek dünyada benimsendiğini görüyor.

POWR coin fiyatı

Platformun daha fazla benimsenmesi, muhtemelen POWR talebini artıracak ve bunun fiyat hareketi üzerinde bir etkisi olabilir. Ayrıca, şu anda devam etmekte olan staking’in tanıtılması gibi tokenin kullanım durumunu doğrudan etkileyen ek proje gelişmeleri de POWR talebini ve dolayısıyla fiyatını yönlendirebilecek potansiyel olarak önemli temel faktörlerdir.

POWER’nin genel fiyat eğilimi, yükseliş ve düşüş döngüsü olarak bilinen şeyi takip eder. Bu, artan bir heyecan döneminin, şüphe ve hayal kırıklığı ortaya çıkmadan ve bir çöküşle sonuçlanmadan önce fiyatlarda bir artışa yol açtığı bir modeldir.

POWER coin fiyat analizi

POWER tokeninin fiyatı, vahşi zirveler ve uzun göreceli istikrar dönemleriyle karışık bir geçmişe sahiptir. Bunun bir nedeni, kripto para birimleri için 2017 boğa koşusu sırasında büyük bir oynaklık döneminde token isabetinin değiş tokuş edilmesidir. Kasım 2017’nin başından itibaren, fiyatı bir ay içinde 0,15 doların altından 0,80 doların altına sıçradı ve Aralık 2017’nin sonunda hiçbir yavaşlama belirtisi göstermeden 1 dolar eşiğini geçti.

Bu zamana kadar Bitcoin fiyatı 20.000 $ ‘ın biraz altında zirve yaptı, ancak meteorik yükselişinin kripto pazarlarına enjekte ettiği ivme, altcoin fiyatlarını yukarı doğru itmeye devam etti. Bu aşırı yükseliş ortamında, POWR fiyatı 2 $ işaretine yükseldi ancak hemen altında zirve yaptı ve 7 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,89 $’a ulaştı.

Önümüzdeki birkaç ay boyunca, Power Ledger fiyatı aşağı yönlü sarmallarında kripto piyasası trendlerini takip etti ve sonunda ilk fiyatının altına düştü. Şu anda, Power Ledger fiyatının piyasayı hareket ettiren BTC fiyatına sıkı sıkıya bağlı olduğu görülüyordu, ancak bu ilişki sürmeyecekti. Düşüş eğilimi sonunda POWR değerini gören bir durgunluk dönemine yerleşti. büyük kripto para birimlerinin fiyatlarından boşandı.

POWR coin yorum 2022

İki yıldan biraz fazla bir süredir – Kasım 2019 ile Ocak 2021 arasında – POWR fiyatı nispeten sabit kaldı. Tüm salınımları 0,13 ABD doları ile 0,03 ABD dolarının en düşük seviyeleri arasında tutuldu. Bu dönemde tüm zamanların en düşük seviyesine indi ve 13 Mart 2020’de 0,032 doları gördü.

Bu yatay hareket, çeşitli ülkelerdeki güç dağıtımcıları tarafından benimsenen Power Ledger platformundaki proje gelişimine rağmen uzun süre devam etti. Bu, POWR fiyatının daha geniş kripto pazarlarıyla doğrudan ilişkili olmasa da, ticaret hacminin hala daha genel olarak kripto para birimlerine olan iştahına bağlı olduğunu gösterebilir.

Son olarak, 2020 sonlarında başlayan boğa koşusu sırasında, POWR fiyatı da Şubat 2021’de 0.13 $’lık direnç noktasını kırarak ivme kazanmaya başladı. Ondan sonra ilk önce 0.30 $’a sıçradı ve 0.20 $’ın altına geri çekildi. , ardından 31 Mart 2021’de 0,70 doların biraz altında zirve yapana kadar birkaç ciddi geri çekilmeyle istikrarlı bir şekilde yükseldi. O zamandan beri önemli ölçüde geri çekilmesine rağmen, 0,10 doların biraz üzerinde bir destek hattını vurarak henüz önceki düşük seviyelere geri çekilme tehdidinde bulunmadı.

PowerLedger coin nedir?

Power Ledger, enerji belirteçlerini transfer etmeyi, çevresel emtia ticaretini ve düşük işlem sürtünmesi ve aracılarla yenilenebilir varlıkları tutmayı kolaylaştırmak için temel blok zincirinin eşler arası yapısından yararlanır. Power Ledger, kullanıcıların gerçek zamanlı olarak solar çatı panellerinden ekstra elektrik kapasitesi alıp satmasına olanak tanır ve yerel POWR jetonla ödüllendirilir.

  • Sanal kripto para cüzdanlarını fiziksele taşıyan Ledger 380 milyon dolar yatırım aldı

Ekstra pil kapasitesi satışı için VPP 2.0, güneş panellerinden xGrid elektriği ve ticari bina güneş enerjisi yedek kapasitesi için bir pazar olan uGrid, Power Ledger’ın üç ana projesidir.

Power Ledger, tüketicilerin ekstra enerji ticareti yapmasına izin vermenin yanı sıra, çevresel emtiaların ticaretine de izin vererek, emtia alışverişini ve yenilenebilir enerji kredilerini daha görünür ve izlenebilir hale getiriyor. C6 ve C6+, bu tür işlemler için Power Ledger’ın pazar yerleridir.

POWR coin yorumları 2022 Haneler, kısmi bir mülkiyet de olsa yenilenebilir enerji kaynakları edinmeye ve Power Ledger’ın yenilenebilir varlık sahipliği yapısı aracılığıyla yeşil enerji üretimlerine dayalı olarak ödüller kazanmaya teşvik edilmektedir. Power Ledger, platformlarını mevcut yenilenebilir enerji altyapısıyla bütünleştirmek amacıyla Amerika Birleşik Devletleri, Tayland, Japonya, Avusturya ve diğer ülkelerdeki projeler üzerinde aktif olarak çalışıyor.

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat