Televizyon Haber - Tv haberiniz
Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölüm 08 Eylül 2022 Full İzle

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9. Bölüm 08 Eylül 2022 Full İzle

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 08 Eylül 2022
Bu sayfamızda Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin 9. bölümü ile ilgili son güncellemeleri bulabilirsiniz. dizisinin son bölümü ile ilgili yorumlar, fragman ve youtube videolarını sizin için hazırladığımız bu sayfada sunuyoruz. Siz de bu sayfaya katkı sağlamak için düşüncelerinizi lütfen yorum alanı ile bize ulaştırın. Gelsin Hayat Bildiği Gibi 9.Bölüm Fragmanı en kaliteli hali ile sitemizde yayınlanmıştır. Show TV ekranlarında büyük heyecanla izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 08 Eylül 2022 günü sizlerle.

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat