Televizyon Haber - Tv haberiniz
Bedava me robux veren siteler! (En güvenilir 10 site)

Bedava me robux veren siteler! (En güvenilir 10 site)

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 21 Ocak 2022

Bedava me robux veren siteleri ve bedava robux nasıl alınır öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda ücretsiz robux veren siteleri paylaşmanın yanı sıra en basit şekilde nasıl bedava robux alınır onu da anlatmış olacağız.

Roblox oyunu müdavimlerinin en çok istedikleri şey elbette ki Robux. Pahalı olmasından dolayı oyuncular farklı alternatiflerin peşine düşmektedir. Bu yüzden de Robux veren siteler araştırmaktadırlar. Oyunculara belli görevler verilen ve karşılığında  robux alınan bu siteler içerisinde güvenilir olanlar olduğu gibi maalesef olmayanlar da mevcut. İki tür sitenin ayrımını yapmak güç olduğundan güvenilir Robux veren siteleri sizler için listeledik.

Roblox oyunu nedir?

Roblox oyununu kısaca yeni katılanlar için tanıtmakta fayda var. Her oyuncunun bir karakterinin olduğu oyunda dahil olunabilecek yüzlerce oyun modu bulunmaktadır. Seçilen karakter her modda aynıdır ve onlara alınacak eşyalar için de Robux’lara ihtiyaç duyulmakta. Robuxların bir diğer özelliği ise modlar içinde oyunculara ayrıcalıklar vermesidir.

Robuxlar oyun dışında bir de Roblox Studioda yapılan müzikleri veya kıyafetleri oyuna dahil etmekte kullanılabilmesidir. Robux kazanma siteleri aracılığı ile bu eşyalar oyuna dahil edilebilmektedir.

Roblox oyunu telefon ve tabletlerin yanı sıra masaüstü bilgisayarlardan da oynanabilmektedir. Roblox’u indirmek için aşağıdaki işlemcilere sahip olan ve websitesi üzerinden erişmek gerekiyor.

 • Android
 • iOS
 • Bilgisayar

Ücretsiz Robux Veren Siteler 2022

Bedava me robux veren siteler
Bedava me robux veren siteler

Robux veren sitelerin çalışma prensibi farklı olmasına rağmen Robux kazandırmaktadırlar. Tabi ki robux kazanmak için verilen görevleri yerine getirmek gerekiyor.  İşte bedava robux kazanmak için kullanılabilecek yerler:

 1. RbxSite
 2. Kiwi Points
 3. RbxStacks
 4. Bloxearn
 5. Rblxcity
 6. Oprewards
 7. RbxAdder
 8. RbxDemon
 9. RewardRobux
 10. Gemsloot

Robux veren sitelerden arasından bedava robux nasıl alınır? Gemsloot sitesinin özelinde açıklamaya çalışalım.

Bedava roblox robux kazanma

 • Öncelikle websiteye giriş yapılır.
 • Katılma sekmesine tıklayarak Roblox kullanıcı adı girilir.
 • Daha sonra gelen ekranda verilen görevler ve karşılığında kazanılacak puanlar gözükmektedir. Buradan istenilenler yerine getirilip robux kazanılmaktadır.
 • Örnek verecek olursak anket doldurmaktan uygulama indirmeye kadar bir çok seçenek mevcut. Bu sayede robux kazanılabilmektedir.

Bedava robux sitesi ile robux kazanmak oldukça basittir. Oyuncular bu sayede robuxlarını artırmaktadırlar.

 UYARI: Uzmanlar 18 yaşında altında olanlar için oyuna belirli süreler belirleyip girilmesini ve kendilerini aşırı kaptırmaları halinde sorunlar oluşabileceği konusunda uyarmaktadırlar.  Lütfen buna dikkat etmeye çalışalım.  

Robloxta nasıl robux kazanılır?

Robloxta nasıl robux kazanılır  öğrenmek isteyenler için yardımcı olabilecek bir videoyu paylaşmak istedik.

 

 

 

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat