Televizyon Haber - Tv haberiniz
Bambaşka Biri 11. Bölüm Özeti (13 Kasım 2023)

Bambaşka Biri 11. Bölüm Özeti (13 Kasım 2023)

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 13 Kasım 2023
Bambaşka Biri dizisinin 11. bölümü ile ilgili tüm detayların olduğu sayfamıza hoşgeldiniz. Bugün tanıtımı yayınlanan Bambaşka Biri'ın son bölümünü FOX aracılığı ile tek parça olarak izleyebilirsiniz. Sayfamızın en altında bulunan yorum alanında Bambaşka Biri ile ilgili yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın (Burak Deniz) yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.

Ülkeyi karıştıran cinayet ile ilgili Kenan’ı çeken tek şey olayın haber değeri değildir. Kendisini sürekli bu vesileyle tanıştığı savcıdan uzak kalamaz halde bulan Kenan, Leyla’ya daha da yakın olmak için çabalar. Aynı şeyleri Leyla da hissetmiştir, ancak Kenan’ın babasının başsavcı Turan olması da dahil pek çok sebep, onu Kenan’dan uzak durmaya zorlar. Ama Leyla da yavaş yavaş herkesin hayran olduğu adama çekilmekten kendini alıkoyamaz.

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat