Televizyon Haber - Tv haberiniz
Ah Nerede 2.Bölüm Fragmanı İzle

Ah Nerede 2.Bölüm Fragmanı İzle

Tarafından Televizyon Ha...
Tarhinde 02 Temmuz 2022
Bu sayfamızda Ah Nerede dizisinin 2. bölümü ile ilgili son güncellemeleri bulabilirsiniz. Programın ya da dizinin son bölümü ile ilgili yorumlar, fragman ve youtube videolarını sizin için hazırladığımız bu sayfada sunuyoruz. Siz de bu sayfaya katkı sağlamak için düşüncelerinizi lütfen yorum alanı ile bize ulaştırın. Ah Nerede 2.Bölüm Fragmanı en kaliteli hali ile sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük heyecanla izlenen Ah Nerede dizisinin yeni bölümü 8 temmuz cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Ana rollerde Oktay Çubuk ve Nil Keser gibi oyuncuların yer aldığı Ah Nerede bu hafta da yayınlanıyor.

Ah Nerede 2.Bölüm Fragmanı

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, ilgili yorumlara ve bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu Bölümde Neler oLuyor

Yeşilçam’ın unutulmaz filmi ‘Ah Nerede’den yola çıkarak tasarlanan Star’ın yeni dizisi ‘Ah Nerede’ yakında izleyiciyle buluşacak. 10. Ev Yapım imzalı Star’ın yeni dizisi ‘Ah Nerede’nin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyor. Senaryosunu Kübra Sülün ve Meryem Demirli’nin uyarladığı, hikayesi Orhan Aksoy’a, orijinal film senaryosu Sadık Şendil’e ait olan film, geçmişten günümüze yeniden hayat buluyor.

Eylül ayında Star TV’de ekrana gelmeye hazırlanan Ah Nerede dizisinden ilk tanıtım filmi geldi bile. Yeşilçam’ın unutulmaz filmi Ah Nerede’nin dizi versiyonu olan yapımın tanıtımı büyük bir heyecanla paylaşıldı ancak izleyiciden hiç umulmadık bir tepki geldi. Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden Ah Nerede 1975 yılında çekilmiş ve başrollerinde Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan yer almıştı. Ne zaman yayınlansa hala herkes tarafından izlenen filmin dizi versiyonunda ise başrollerde Nil Keser ve Oktay Çubuk yer alıyor.

Ah Nerede Dizi Konusu

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim (Tarık Pabuççuoğlu) ve Seniha (Ayşe Çubuk) Şerbetlioğlu’nun üniversite okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç de tahmin etmediği bir hayat yaşar. Ortanca oğulları Murat (Korhan Herduran) hukuk okuması gerekirken hayattaki her şeyi bahse çeviren bir kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri küçük oğulları Ömer (Batuhan Sert) ise barlarda çalışan bir müzisyen olmuştur. En büyük oğulları Ferit (Oktay Çubuk) ise tıp fakültesini ailesinden habersiz yarım bırakmış, babasının parasıyla iflah olmaz bir çapkına dönüşmüştür. Bütün hayatı kadınlar olan çapkın, yakışıklı ve genç kızların evlilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık bir çocuk gibi eğlenir ve asla tek biriyle yetinmez. Birbirinden farklı kulvarlardaki üç farklı kızı da sevmiş hepsini de ustalıkla idare etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana kadar. Burçak (Asena Keskinci), Nihal (Berfe Sancak) ve Sera (Melis Özçimen) aldatıldıklarını fark ettikleri an, bir araya gelip bir intikam planı kurarlar. Ferit onların kalbini nasıl kırdıysa, onlar da Ferit’in kalbini kıracaklardır. Bu planın mimarı ise; annesi Perihan (Derya Alabora), abisi Ali (Mert Carim), kuzeni Huriye (Bala Atabek) ve yeğeni Duygu (Ahsen Türkyılmaz) ile yaşayan Zehra (Nil Keser) olur. Erkeklere güvenmeyen Zehra, genç kadınların birbirini yemek yerine onlara bunu yapan adamdan intikam almalarını öğütler. Ancak bilmediği bir şey vardır. Zehra, çapkın Ferit’ten alınacak intikamın başrolü olacaktır. Ferit’in Bursa’daki ailesi de çocuklarının okumadığını öğrenince işler iyice karışır…

Yapılan Yorumlar

Bir cevap yazın

Kapat